Obývací pokoj

Obývací pokoj - fotogalerie

Prolistování nejedné fotogalerie obývacího pokoje je jeden z nástrojů, jak čerpat inspiraci pro zařízení vlastního obývacího pokoje. Tyto fotogalerie obývacího pokoje jsou plné hodnotných a zajímavých řešení, které inspirují mnoho z nás. Můžeme nahlédnout do různých studií a dané obývací pokoje vidět na vlastní oči (což je určitě obrovská výhoda) nebo v klidu z domova (z ještě starého obývacího pokoje) prohlížet přes internet jak fotogalerie obývacích pokojů od uživatelů nebo fotogalerie přímo od specializovaných firem.

Obývací pokoj - fotogalerie

Moderní prostorný obývací pokoj

Moderní obývací pokoj, který se drží trendu být vzdušý a prostorný.

Nábytek do obývacího pokoje

Nábytek do obývacího pokoje

Všimněte si zajímavého nábytku do obývacího pokoje.

Fotogalerie nábytku do obývacího pokoje

Nákup nábytku do obývacího pokoje je velmi důležitou součástí celého procesu zařizování a plánování. Kromě rozvržení, kde co bude umístěno, je nábytek do obývacího pokoje tím zásadním elementem, který nakonec celý obývací pokoj bude tvořit a je tedy nutné velmi precizně vybírat. Onen výběr je opět dobré obohatit o prolistování papírových či internetových fotogalerií nábytků do obývacích pokojů a sesbírat co nejvíce inspirace. Fotogalerie nábytku do obývacího pokoje jsou většinou řešeny tak, že je vyobrazen kromě samotného nábytku i celý obývací pokoj a tím získáváme přístup k dalším možnostem, jak si obývací pokoj zařídit.

Fotogalerie moderního obývacího pokoje

Stojíme- li před rekonstrukcí obývacího pokoje a nevíme si rady, jak obývací pokoj sestavit a přesto toužíme po moderním a novém obývacím pokoji, fotogalerie moderního obývacího pokoje jsou velmi kvalitním pomocníkem. Málokdo z nás se věnuje modernímu designu či se pohybuje v prostředí moderního zařizování interiérů, proto fotogalerie moderních obývacích pokojů nám mohou ukázat, co je dnes moderní a čeho bychom se již raději měli vyvarovat. Někteří z nás zkrátka nemají styl a potřebují s výběrem pomoci, na čemž není nic špatného, neboť každý z nás má vlohy pro něco jiného. V této situaci je dobré zhlédnout fotogalerie, podívat se, jak moderní obývací pokoj vypadá a jakým směrem ubírat zrak při jeho zřizování.

Fotogalerie - barvy do obývacího pokoje

Již výše bylo uvedeno, že fotogalerie obývacího pokoje nenesou pouze informace o daném nábytku, ale i o zbytku místnosti. Jestli si tedy nevíme rady s barvou stěn obývacího pokoje, stačí se poohlédnout po fotogaleriích obývacích pokojů a inspirace se brzy dostaví. Zde je například zajímavá prezentace různých kombinací barev do obývacího pokoje. Ve fotogaleriích obývacího pokoje nejspíš uvidíte, že v současné době je trend kontrastních barev. Většinou je obývací pokoj řešen tak, že stěny jsou světlých barev a nábytek (sedací souprava, skříně, poličky) tmavších barev. Určitě také ale spatříte v těchto fotogaleriích obývací pokoje, kde jsou barvy vyřešené obráceně, a přesto je docíleno úžasných výsledků.

Tmavý obývací pokoj

Tmavý obývací pokoj

Příklad tmavých barev obývacího pokoje a světlého nábytku.

www.na-obyvaci-pokoj.cz